REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa farba coil coating marki Beckers

Beckers wprowadza do oferty nowy, uniwersalny podkład typu coil coating. Charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję, bardzo dobrym kryciem i adhezją, a prócz tego szybką aplikacją, co pozwala przyspieszyć produkcję.

coil coating Beckers

Fot. arch. Beckers

Nowy podkład to produkt uniwersalny – może być stosowany pod farby poliestrowe, poliuretanowe czy PVDF. Bardzo dobrze chroni przed korozją i jest wysoce nieprzejrzysty, co gwarantuje, że wygląd powłoki nie zmieni się, nawet jeśli zajdą zmiany na podłożu. Ponadto farba świetnie przylega do podłoża.

Jak zapewnia producent, zastosowanie podkładu pozwala przyśpieszyć produkcję. Ponieważ jest on kompatybilny z wieloma różnymi powłokami nawierzchniowymi, nie są konieczne tak częste zmiany i czyszczenie linii produkcyjnych.

Źródło: Beckers

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA