REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Najmodniejsze kolory kuchni 2018

Kolory w dekoracji wnętrz, kolory samochodów, kolory w architekturze… O tych trendach jest głośno, ale przecież i zabudowy kuchennej dotyczą pewne trendy. Szykujesz się do odnowienia kuchni? Oto kilka sugestii, po jakie kolory warto sięgnąć w tym sezonie!

najmodniejsze kolory kuchni 2018

Fot. larkandlarks / Foter.com / CC BY-NC

Zestawienie topowych kolorów kuchni na rok 2018 przygotowała Nancy Mitchell na łamach portalu Apartment Therapy. Oto odcienie, które jej zdaniem zawojują światowe kuchnie w tym sezonie:

Zielony. Bardzo wszechstronny odcień, równocześnie ciepły i zimny, dzięki czemu pasuje do kuchennych wnętrz. Warto wypróbować różne jego odcienie, każdy bowiem ma swój własny, niepowtarzalny charakter:

  • morski – może się wydawać, że jest dość ryzykowny w kuchni, ale niesłusznie – tworzy on w kuchni żywą, dodającą energii przestrzeń,
  • szałwia – oryginalny, ale przy tym miękki i niezbyt narzucający się – idealny do kuchni,
  • miętowy – kolejny sposób, by wnieść do kuchni trochę koloru bez przytłaczania wnętrza; mniej odważnym proponujemy trochę bardziej szarą wersję miętowego.

Jeśli nie możesz się zdecydować między dwoma różnymi odcieniami – wybierz obydwa! Nie musisz z niczego rezygnować, przeciwnie – w duecie mogą się prezentować jeszcze bardziej atrakcyjnie. Jak na przykład morski i miętowy.

Czarny. Jeśli tylko do kuchni wpada w ciągu dnia wystarczająco dużo naturalnego światła, jest to świetny, elegancki wybór. Aby dodać wnętrzu trochę lekkości, warto do tego wybrać jasne płytki lub blaty z jasnego marmuru.

najmodniejsze kolory kuchni 2018

Fot. coco+kelley / flickr.com / CC BY-NC 2.0

Szary. Jeśli podobają ci się czarne kuchnie, ale w swojej mimo wszystko wolisz coś weselszego, wypróbuj wyblakły szary. Pięknie prezentuje się np. z białymi blatami oraz czarnym sprzętem AGD.

Blady róż. Dzisiejsze różowe kuchnie różnią się od różowych kuchni z przeszłości: nie są już tak cukierkowe. Kuchenny róż XXI wieku jest lekko wyblakły. Szczególnie szykownie wygląda w połączeniu z nowoczesnymi detalami!

najmodniejsze kolory kuchni 2018

Fot. larkandlarks / Foter.com / CC BY

Źródło: apartmenttherapy.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA