REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Mural na Rondzie Mogilskim – konkurs

Jeszcze tylko do połowy sierpnia nadsyłać można projekty muralu na Rondzie Mogilskim w Krakowie w ramach konkursu ogłoszonego przez twórców akcji „101 murali dla Krakowa”. Nagroda dla zwycięzcy to 5000 zł.

mural

Fot. 101 murali dla Krakowa

Obecnie po przebudowie przestrzeń Ronda Mogilskiego nie jest przyjazną dla mieszkańców miasta. Każdego dnia przechodzą tamtędy w drodze na tramwaj lub po wyjściu z niego setki ludzi, nikt jednak nie zatrzymuje się na dłużej, a ustawione ławki świecą pustkami. Dlatego też twórcy akcji „101 murali dla Krakowa” właśnie tam postanowili umieścić kolejne malowidło w ramach swojej inicjatywy. Kilka tygodni temu ogłoszono konkurs na najlepszy jego projekt.

Do udziału w konkursie zaproszeni są nie tylko profesjonalni twórcy murali, ale również architekci, malarze, projektanci, graficy czy ilustratorzy którzy nie mają jeszcze doświadczenia z tą formą sztuki. Warunkiem jest, aby mural dobrze wkomponowywał się w przestrzeń Ronda Mogilskiego, która, jak zauważa Artur Wabik w liście do artystów, jest skomplikowana i złożona z wielu różnych elementów.

Swoje projekty można przesyłać do 15.08 za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Autor zwycięskiego projektu otrzyma 5000 zł. Organizator zobowiązuje się do zrealizowania projektu lub dostarczenia twórcy niezbędnych do tego materiałów.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie akcji „101 murali dla Krakowa”.

Źródło: 101 murali dla Krakowa

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA