REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Mistrz kamuflażu rozbawił policję

O tym, że nawet wysokiej jakości farba nie zawsze dobrze kryje, przekonał się pewien złodziej samochodów z Kalifornii.

mistrz kamuflażu

ZERØ / Foter.com / CC BY

Mowa o panu nazwiskiem Jose Espinoza, który w sobotę 14 marca ukradł auto. Policjantom nie udało się ująć złodzieja na miejscu, ale ustalili jego miejsce zamieszkania i jeszcze tego samego wieczoru zapukali do jego drzwi.

Espinoza nie próbował uciekać. Zanim jednak policjanci wtargnęli do jego mieszkania, zaszył się w jakimś kącie i… rozpylił na swojej twarzy czarną farbę w sprayu. Najwyraźniej w nadziei, że wtopi się w tło. Tyle tylko, że ściana, przy której się ukrył, była biała…

Fot. Madera County (CA) Police

Czy naprawdę musimy dodawać, że akcja się nie udała? Policjanci ze śmiechem skwitowali, że „farba ochronna” pomysłowego złodzieja okazała się nieefektywna. W dodatku mistrz kamuflażu miał klucze do skradzionego samochodu wciąż w swojej kieszeni.

No cóż, może gdyby wybrał formułę z wysokim kryciem…

Źródło: paintsquare.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 3
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA