REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Michael Cash na czele farb przemysłowych Axalta

Michael A. Cash został mianowany na starszego wiceprezesa i prezesa ds. farb przemysłowych Axalta Coating Systems. Firma liczy na to, że jego bogate doświadczenie z dziedziny ciekłych i proszkowych lakierów przemysłowych zaprocentuje na tym stanowisku.

Axalta Coating Systems

Fot. Axalta Coating Systems

Cash ma kierować trzema segmentami działalności firmy – farbami dla branży transportowej, ogólnoprzemysłowej (urządzenia elektryczne, sprzęt rolniczy, rurociągi) i architektoniczno-dekoracyjnej. Prezes Axalta Coating Systems, Charles Shaver, liczy na to, że nowy prezes ds. farb przemysłowych pomoże wprowadzić znane i sprawdzone marki firmy, takie jak Imron®, Alesta® czy Voltatex®, na nowe rynki.

O nominacji Michaela Casha na to stanowisko zadecydowało jego duże doświadczenie. Wcześniej przez wiele lat pracował dla koncernu Sherwin-Williams, pełnił także m.in. funkcję dyrektora zarządzającego ds. farb proszkowych w AkzoNobel (najpierw na terenie obu Ameryk, później – w rejonie Azji i Pacyfiku).

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA