REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Meffert AG powiększa swój magazyn w Niemczech

Firma Meffert AG Farbwerke znacznie zwiększy swoją powierzchnię magazynową w zakładzie w Bad Kreuznach w Niemczech. Magazyn zostanie powiększony o 6,5 tysiąca metrów kwadratowych.

Meffert AG zakład Bad Kreuznach

Fot. arch. Meffert AG

W obiekcie przewidziano również piętro na pomieszczenia administracyjne oraz 100 m² na centrum fitness i zdrowia dla pracowników. Prace budowlane mają zostać ukończone do jesieni 2020.

Tysiące nowych miejsc paletowych

Projekt, który kosztował firmę Meffert 8 mln €, ma umocnić ośrodek w Bad Kreuznach. W ramach niego powstanie 6000 dodatkowych miejsc paletowych w magazynie wysokiego składowania oraz 1296 miejsc paletowych w magazynie przepływowym. Prócz tego dostępnych będzie 1320 półek na mniejsze elementy przeznaczone do wysyłki.

W sumie ośrodek w Bad Kreuznach osiągnie pojemność 30 000 miejsc paletowych. Zarząd Meffert AG liczy, że dzięki temu spełni wymogi związane z dostępnością dóbr oraz szybkim dostarczaniem produktów.

Produkty Meffert AG w Polsce

Meffert AG Farbwerke to producent chemii budowlanej, działający na rynku od roku 1947. W Polsce dostępne są m.in. jego produkty marki düfa. Linię tworzą wysokiej jakości farby dyspersyjne, tynki, emalie i lakiery czy środki do pielęgnacji drewna.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA