a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneMalarz Roku Dekoral 2012

Malarz Roku Dekoral 2012

Firma Dekoral po raz trzeci organizuje konkurs Malarz Roku, który ma wyłonić najciekawsze i najrzetelniej wykonane projekty malarskie. Ten, który najbardziej przypadnie do gustu jury, zostanie nagrodzony samochodem - Volkswagenem Caddy.

Celem konkursu jest nagrodzenie najciekawszej, najstaranniejszej i najbardziej twórczej inwestycji malarskiej wykonanej z wykorzystaniem produktów dostępnych w salonach Centrum Dekoracyjne lub Centrum Dekoral Professional. Organizatorzy mają nadzieję, że to dobry sposób na promowanie wśród inwestorów i wykonawców rzetelności w realizacji projektów malarskich, zaś konkursowe prace będą stanowić wzór i inspirację dla innych osób z branży.

Oceny prac konkursowych dokona jury, w którym zasiadają między innymi przedstawiciele Akademii Technik Malarskich Dekoral Professional. Do kryteriów, jakie będą brane pod uwagę, należą dobór produktów Dekoral do wymagań inwestycji, poziom trudności, dokładność wykonania oraz efekt końcowy.

Zwycięzca okrzyknięty zostanie „Malarzem Roku Dekoral 2012”, zaś zgłoszona przez niego inwestycja – „Inwestycją Roku Dekoral 2012”. Główna nagroda to samochód VW Caddy. Dla zdobywców II i III miejsca przewidziane są natomiast zestawy narzędzi ufundowane przez firmy Graco oraz Flex. Spośród finałowych 20 projektów, które zaprezentowane zostaną w styczniu, wyłoniona zostanie także Nagroda Publiczności. Wszyscy zainteresowani będą mogli oddawać głosy i wyrażać opinie poprzez specjalny formularz na stronie www.malarz-roku.pl.

Zgłoszenia przyjmowane są do 22 grudnia w Centrach Dekoral. Konkurs ma zostać rozstrzygnięty pod koniec kwietnia.

Źródło: Dekoral