REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Lambert wspierany przez Cromax

Firma Cromax to nie tylko dostawca lakierów, ale również zaufany partner, który pomaga warsztatom się rozwinąć i najlepiej wykorzystać ich możliwości. Z podobnej pomocy skorzystał m.in. holenderski Lambert.

Lambert Cromax

Fot. arch. Cromax

Warsztat Lambert powstał w Holandii 30 lat temu. To rodzinna firma – właściciel rozwinął swój biznes przy wsparciu córek Steffie i Imke.

Obecnie warsztat ściśle współpracuje z przedstawicielami firmy Cromax, analizując dane finansowe i sytuację na rynku. Dzięki temu wie, w którą stronę pójść, by być o krok przed konkurencją. Efektem takich rozmów jest na przykład warsztat „napraw jednodniowych”, który pozwala przeprowadzić drobne naprawy w ciągu jednego dnia. Cromax pomógł Lambertowi ustalić koszty podobnych napraw oraz potencjalny zysk.

Warsztat bardzo ceni sobie wsparcie oferowane przez markę. Dzięki współpracy obydwie strony mogą liczyć na korzyści i prężnie się rozwijać.

Źródło: Cromax

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA