a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiKristel Ons nową Sekretarz Generalną FEICA

Kristel Ons nową Sekretarz Generalną FEICA

Kristel Ons została jednogłośnie wybrana na nową Sekretarz Generalną organizacji FEICA. Stanowisko obejmie 15 czerwca.

Kristel Ons Sekretarz Generalna FEICA

Kristel Ons. Fot. arch. FEICA

Kristel Ons pracuje w FEICA od ponad dziesięciu lat. Wcześniej pełniła funkcję dyrektora ds. komunikacji i wydarzeń, w ramach której była m.in. odpowiedzialna za organizację corocznej Konferencji FEICA. Obecnie obejmie nowe stanowisko Sekretarz Generalnej.

Płynne przejęcie stanowiska

Już od początku tego roku Kristel Ons zaznajamiała się z obowiązkami Sekretarza Generalnego, tak aby przejęcie stanowiska odbyło się jak najbardziej płynnie. Jak komentuje Ons:

Bardzo się cieszę, że zostałam wybrana na stanowisko Sekretarz Generalnej. Cieszę się na dalszą pracę z zespołem, członkami i zewnętrznymi udziałowcami FEICA na rzecz promowania i umacniania naszej branży.

Zanim dołączyła do ekipy FEICA zajmowała wysokie stanowiska biznesowe w różnych sektorach przemysłu. Jeśli chodzi o wykształcenie, posiada licencjat z marketingu i komunikacji oraz studia podyplomowe z finansów przedsiębiorstw na Katolickim Uniwersytecie Lowańskim. Jest też absolwentką studiów Executive Master’s in International Association Management na Solvay Business School oraz certyfikowanym managerem projektów Prince2© Foundation.

Dobre życzenia od poprzednika

Kristel Ons zastąpi na stanowisku Philipa Bruce’a, który pełnił obowiązki Sekretarza Generalnego przez 4,5 roku. Wyraził on uznanie dla znajomości struktur FEICA swojej następczyni oraz życzył jej wszystkiego dobrego na nowej pozycji. Prezes FEICA, Roland Albers, skomentował:

Ogromnie się cieszymy, że Kristel obejmuje stanowisko Sekretarz Generalnej, zaś Philipowi życzymy zasłużonego odpoczynku po wielu produktywnych latach na czele stowarzyszenia.

FEICA, czyli Stowarzyszenie Europejskiego Przemysłu Klejów i Uszczelnień, to europejski głos branży klejów. Organizacja, powstała w roku 1972, reprezentuje interesy swoich członków – producentów klejów i uszczelniaczy – na szczeblu europejskim.

Źródło: european-coatings.com