REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Krahn Chemie dystrybutorem minerałów Remondis

Firma Krahn Chemie podpisała umowę o dystrybucji białych minerałów niemieckiej marki Remondis. Umowa obejmuje m.in. Polskę.

Remondis Krahn Chemie Casul

Fot. arch. Remondis

Nowy kontrakt dotyczy dystrybucji produktów Remondis w Polsce, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji, Belgii, Luksemburgu i Holandii. W ramach niego Krahn Chemie sprzedawać będzie opatentowane białe minerały Casul o doskonałej sile krycia, zawdzięczające swój intensywny biały kolor syntetycznemu etryngitowi.

Produkt dla branży farbiarskiej i papierowej

Minerały Remondis, które stały się przedmiotem umowy, znajdują zastosowanie przede wszystkim w branży farbiarskiej i papierowej, ale również w produkcji różnego rodzaju chemii budowlanej. Jak mówi Oussama Mrabet Zahri, dyrektor obszaru biznesowego w Remondis:

Firmę Krahn Chemie wyróżniają wysokie kompetencje i wiedza techniczna w dziedzinie farb i lakierów. To dla nas doskonały partner, ponieważ ma dobrze zbudowaną, doświadczoną sieć dystrybucji i dwa centra obsługi technicznej.

Z kolei Ibrahim Zidan, kierownik segmentu farb i lakierów oraz chemii budowlanej w niemieckim oddziale Krahn Chemie, zwraca uwagę na zalety minerałów Casul – nie tylko pomagają one chronić powierzchnię, ale i zmniejszają ślad węglowy.

Ekologiczne i ognioodporne

Jak zapewniają producent i dystrybutor, zastosowanie minerałów Casul pozwala na produkcję systemów wolnych od szkodliwych substancji. Dzięki wysokiej zawartości wody krystalizacyjnej, uwalnianej już przy stosunkowo niskich temperaturach, produkt ten wykazuje również działanie ognioodporne.

Źródło: Krahn Chemie

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA