REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kongres Dealerów i nagrody dla klientów PPG

Na początku czerwca przedstawiciele PPG wzięli udział w corocznym Kongresie Dealerów, kibicując swoim klientom w walce o Nagrody Rynku Dealerskiego. Ta znana już i ceniona impreza branżowa pozwala dealerom nawiązać kontakt z innymi osobami z branży, ale również z potencjalnymi partnerami biznesowymi, jak PPG.

Kongres Dealerów PPGKongres składał się z części konferencyjnej, panelu dyskusyjnego oraz części artystycznej. W trakcie pierwszej z nich wystąpiło kilkunastu prelegentów; ze szczególnie dużym entuzjazmem spotkała się prezentacja prof. Rafała Ohme, jak oddziaływać na emocje i zmysły klientów salonu dealerskiego.

W trakcie panelu dyskusyjnego rozmawiano głównie o przyszłości rynku dealerskiego oraz o rozwiązaniach stosowanych za granicą, które warto byłoby wprowadzić również na polski grunt. Ukoronowaniem kongresu była część artystyczna, w ramach której wystąpił zespół Art Color Ballet oraz iluzjonista Just Edi.

Częścią imprezy było wręczenie Nagród Rynku Dealerskiego. Wśród wyróżnionych znalazło się wielu klientów PPG – przedstawiciele koncernu dzielnie kibicowali partnerom biznesowym i znaleźli się wśród pierwszych, którzy pogratulowali im sukcesu.

Źródło: Newsletter PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA