a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneKonferencja na Bliskim Wschodzie ogłasza call for papers

Konferencja na Bliskim Wschodzie ogłasza call for papers

Po obiecującym debiucie w 2022 roku targi Gulf Coatings Show odbędą się po raz kolejny – w październiku tego roku w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Targom towarzyszy konferencja, która ogłosiła właśnie nabór referatów.

Fot. Makalu / pixabay.com

Firmy oraz instytuty badawcze i rządowe są zachęcane do zgłaszania swoich abstraktów, prezentujących najnowsze wyniki badań, które zastosować można w branży farb i powłok, tuszów drukarskich, klejów oraz szeroko pojętej chemii budowlanej.

Wystąpienie na konferencji daje duże możliwości – prelegenci mogą otrzymać cenne uwagi od zgromadzonych ekspertów z całego świata, a także pozyskać potencjalnych współpracowników i inwestorów. Gulf Coatings Show to młoda, dynamicznie rozwijająca się platforma wymiany wiedzy, która ustanawia właśnie standardy dla regionu Bliskiego Wschodu oraz całej branży farb.

Abstrakty zgłaszać można do 5 czerwca 2023 za pośrednictwem strony internetowej targów. Potwierdzenie przyjęcia referatu wysłane zostanie do 26 czerwca, zaś 3 lipca na stronie opublikowany ma zostać program konferencji.

Targi Gulf Coatings Show 2023 oraz towarzysząca im konferencja odbędą się w dniach od 9 do 11 października 2023 w Szardży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Źródło: european-coatings.com