REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kolory ery cyfrowej – trendy samochodowe BASF 2018

BASF zaprezentował swoją nową kolekcję odcieni samochodowych na sezon 2017/2018. Dominują w niej kolory z dwóch przeciwnych biegunów – beże i granaty.

trendy samochodowe BASF 2017/2018

Fot. arch. BASF

W dzisiejszych czasach klientom potrzeba większej prostoty i przejrzystości – uznali eksperci BASF, tworzący nową kolekcję Translucid. W palecie znalazło się 65 nowych odcieni, wybranych zgodnie z tą koncepcją.

Stworzą one piękną, wyróżniającą się karoserię, która zadowoli każdego, kto chce się wyrwać stereotypom i statystykom. Z jednej strony królują w nich ciepłe odcienie, cieliste beże, a z drugiej strony – błękity i granaty, przywodzące na myśl wszechobecną digitalizację. Dobrze oddaje to nasz ambiwalentny stosunek do dzisiejszej rewolucji technologicznej i przemian, jakim ulega świat – mieszankę fascynacji i strachu.

Dodatkowe efekty specjalne lakierów podkreślają techniczną złożoność dzisiejszych samochodów. Już od dawna auta nie są tylko środkami lokomocji, ale również rozwiniętymi produktami, które komunikują się zarówno z użytkownikiem, jak i otoczeniem. Zarówno więc odcienie, jak i efekty proponowane przez ekspertów BASF doskonale reprezentują wizerunek cyfrowej ery w jakiej żyjemy i podkreślają jej wyjątkowość.

trendy samochodowe BASF

LK Black, zaprojektowany specjalnie dla rejonu EMEA, wykorzystuje technologię solarną – odbija promieniowanie podczerwone, dzięki czemu wnętrze auta w mniejszym stopniu się nagrzewa.
Fot. arch. BASF


Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA