a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiKolory Benjamin Moore na rok 2015

Kolory Benjamin Moore na rok 2015

Benjamin Moore opublikował swój katalog trendów kolorystycznych 2015. Zdaniem specjalistów firmy nadchodzący sezon będzie należał do zieleni, błękitów oraz bogatych odcieni różu i fioletu.

Benjamin Moore

Guilford Green.

Kolorem roku 2015 Benjamin Moore okrzyknięty został Guilford Green. To subtelny odcień zielonego, którego niewątpliwą zaletą jest wszechstronność – można go łączyć praktycznie ze wszystkim. Prócz tego producent proponuje kilka zestawów kolorystycznych, które zapewnią naszemu mieszkaniu modny wygląd w nadchodzącym roku.

Tried, true & utterly new to paleta spod znaku fioletów, róży i brązów. Od delikatnego płatka róży poprzez czerwone wino aż po głęboką śliwkę, z odrobiną gorzkiej czekolady – takie odcienie gwarantują klasyczny i elegancki wygląd.

W zestawie Ground yourself in green króluje za to zieleń. Zainspiruj się gajem cytrusowym, dzbankiem zielonej herbaty, soczystym odcieniem liści szałwii… W tak urządzonym wnętrzu wiosna panuje przez cały rok.

Quiet on the set to bogactwo pasteli – minimalistyczny, świetlisty i delikatny zestaw, w którym ulotne róże spotykają się z luksusowym odcieniem taupe. Efekt jest bardzo subtelny i elegancki.

W palecie California cool jest również dużo światła, jednak całość sprawia wrażenie świeżości i chłodu. Jest to zasługa lazurowych błękitów przywodzących na myśl chłodny basen.

Katalog trendów Benjamin Moore 2015 pełen przykładowych aranżacji dostępny jest na stronie firmy. Kompletna oferta kolorystyczna producenta to 3500 kolorów, co daje ogromne możliwości jeśli chodzi o wnętrzarskie eksperymenty. W sklepach Benjamin Moore dostępne są próbki wszystkich odcieni. Zapraszamy do zabawy kolorem w nadchodzącym sezonie!

Źródło: Benjamin Moore, fot. Benjamin Moore