a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneKolorujeMY – kibice remontują Domy Dziecka

KolorujeMY – kibice remontują Domy Dziecka

To dość niecodzienne, by kibice zwaśnionych klubów piłkarskich stanęli ramię w ramię, wspierani dodatkowo przez PZPN. A jednak! Wszystko to z okazji akcji kolorujeMY, która ma podarować dzieciom z Domu Dziecka odświeżone, przyjazne miejsca do życia.

kolorujeMYDo akcji, zorganizowanej przez Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców oraz powstający serwis społecznościowy HabitatON, szybko zaczęli przyłączać się chętni. Twarzami akcji zostali m.in. Miss Polski 2012 Kasia Krzeszowska, raper Peja i były zawodnik Lecha Poznań Piotr Reiss, o inicjatywie wypowiada się ciepło również prezes PZPN Zbigniew Boniek. Do akcji przyłączyło się już wiele firm dostarczających materiały budowlane, farby i meble, a także studenci architektury i budownictwa, chętni wesprzeć szlachetny projekt swoją wiedzą i umiejętnościami. Trzeba przyznać, że organizatorzy potrafili nadać inicjatywie naprawdę duży rozgłos.

Zobaczcie, jak akcję kolorujeMY reklamują piłkarze Pogoni Szczecin:

http://www.youtube.com/watch?v=qPv4hRZBvHE

O co właściwie chodzi? Organizatorzy za cel stawiają sobie wyremontowanie przynajmniej trzech Domów Dziecka, najlepiej jeszcze w tym roku. Mając do dyspozycji materiały dostarczone przez sponsorów architekci i studenci przygotować mają własne projekty renowacji, wśród których na podstawie oceny ekspertów i głosowania wybrane zostaną najlepsze. Drugi etap to realizacja, na którą przewidziano czas do marca 2014.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z potęgi koloru i z tego jak ważna jest barwna, przyjazna przestrzeń do życia, zwłaszcza w przypadku dzieci z Domów Dziecka. Dlatego gratulujemy pomysłodawcom i trzymamy kciuki za powodzenie akcji kolorujeMY!