REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kolor Roku 2019 Benjamin Moore: neutralnie i stylowo

Kolejna firma zaprezentowała swój Kolor Roku 2019! Tym razem jest nią Benjamin Moore. Wybrany przez jej ekspertów odcień, Metropolitan, to elegancki szary.

Kolor Roku 2019 Benjamin Moore

Fot. arch. Benjamin Moore

Kolor Roku 2019 Benjamin Moore, Metropolitan AF-690, to stylowy odcień szarego z chłodnymi domieszkami. Kolor zaprezentowany został na ekskluzywanym wydarzeniu w The Grill & The Pool w Seagram Building w Nowym Jorku.

Jak mówi Ellen O’Neill, Director of Strategic Design Intelligence w Benjamin Moore, Kolor Roku 2019 daje poczucie komfortu, a przy tym jest złożony i wyszukany. Jako odcień neutralny sprzyja kontemplacji, nie jest dominujący czy agresywny, za to tworzy bardzo elegancki wystrój. Stanowi też doskonałe tło dla bardziej wyrazistych akcentów.

Oprócz tego firma zaprezentowała swoje trendy 2019 – paletę 15 najmodniejszych odcieni nadchodzącego sezonu. Zestaw jest bardzo różnorodny: od eterycznych kolorów neutralnych przez zwiewne róże aż po intensywne niebieskie i zielone. Eksperci podali także garść pomysłów, jak go wykorzystać: zaproponowali między innymi wrzosowe szarości i miękkie tkaniny by uzyskać efekt mgiełki otulającej pokój, odbijające akcenty metaliczne i proste w użyciu kolory neutralne, by wzmocnić poczucie komfortu w kuchni, czy elegancki hol dzięki marynarskiemu błękitowi na ścianach, sufitach i listwach.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA