a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiKolor Roku 2019 Benjamin Moore: neutralnie i stylowo

Kolor Roku 2019 Benjamin Moore: neutralnie i stylowo

Kolejna firma zaprezentowała swój Kolor Roku 2019! Tym razem jest nią Benjamin Moore. Wybrany przez jej ekspertów odcień, Metropolitan, to elegancki szary.

Kolor Roku 2019 Benjamin Moore

Fot. arch. Benjamin Moore

Kolor Roku 2019 Benjamin Moore, Metropolitan AF-690, to stylowy odcień szarego z chłodnymi domieszkami. Kolor zaprezentowany został na ekskluzywanym wydarzeniu w The Grill & The Pool w Seagram Building w Nowym Jorku.

Jak mówi Ellen O’Neill, Director of Strategic Design Intelligence w Benjamin Moore, Kolor Roku 2019 daje poczucie komfortu, a przy tym jest złożony i wyszukany. Jako odcień neutralny sprzyja kontemplacji, nie jest dominujący czy agresywny, za to tworzy bardzo elegancki wystrój. Stanowi też doskonałe tło dla bardziej wyrazistych akcentów.

Oprócz tego firma zaprezentowała swoje trendy 2019 – paletę 15 najmodniejszych odcieni nadchodzącego sezonu. Zestaw jest bardzo różnorodny: od eterycznych kolorów neutralnych przez zwiewne róże aż po intensywne niebieskie i zielone. Eksperci podali także garść pomysłów, jak go wykorzystać: zaproponowali między innymi wrzosowe szarości i miękkie tkaniny by uzyskać efekt mgiełki otulającej pokój, odbijające akcenty metaliczne i proste w użyciu kolory neutralne, by wzmocnić poczucie komfortu w kuchni, czy elegancki hol dzięki marynarskiemu błękitowi na ścianach, sufitach i listwach.

Źródło: coatingsworld.com