a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiPoczwarka wybrana przez internautów w konkursie Farrow&Ball

Poczwarka wybrana przez internautów w konkursie Farrow&Ball

Szarozielony odcień farby o nazwie Chrysalis (z ang. poczwarka) został wybrany zwyciężcą My Colour Competition organizowanym przez Farrow&Ball. W głosowaniu udział wzięło ponad 12 000 internautów z różnych krajów.

Po przeanalizowaniu przez ekspertów od Farrow&Ball ponad 800 zgłoszeń i wybraniu z nich 20 najlepszych, internauci w ostatnich dniach sierpnia mogli głosować na ich zdaniem najlepszy kolor. Po przeanalizowaniu ponad 12 000 głosów zwycięzcą konkursu został kolor Chrysalis, który wymyśliła Samantha Mansell.

Jak sama autorka mówi o swoim kolorze: „Poczwarka motyla zwanego monarchą. Jest to piękny szarozielony odcień, który tworzy cudowną współczesną neutralność. Wyglądający jak wyrzeźbiony, kształt poczwarki ze dodatkiem naturalnych złotych szczegółów sprawia, że poczwarki wyglądają raczej jak cenny kawałek biżuterii. Naturalne, zachwycające i proste”.

Zwyciężczyni konkursu otrzyma 50 litrów farby w zaproponowanym przez siebie odcieniu, która wyprodukowa zostanie specjalnie dla niej przez Farrow&Ball.

W finałowym głosowaniu internautów brało udział 20 zaproponowanych kolorów wraz z opisami. Wśród nich nie zabrakło tak ciekawych pomysłów jak: Colonel Gray (Musztarda Pułkownika), Faraday Gray (Szarość Faradaya) czy Federal Pink (Federalny róź).