REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Karolina Dworak obejmie nowe stanowisko

Karolina Karwowska-Dworak, długoletnia dyrektorka firmy Jotun Polska, obejmie nową funkcję. Pokieruje oddziałem Jotun Italia z siedzibą w Trieście.

Karolina Dworak

Karolina Karwowska-Dworak, nowy dyrektor Jotun Italia. Fot. Jotun

Sylwetkę Karoliny Dworak oraz jej ścieżkę kariery w Jotun Polska prezentowaliśmy w naszym cyklu Kobiety Biznesu i farby. Pani Karolina jest w firmie od roku 1996, dzięki swojemu zaangażowaniu szybko jednak awansowała i już w 2001 roku stanęła na czele polskiego oddziału Jotun, będąc pierwszą kobietą na tak wysokim stanowisku w całej korporacji.

Wkrótce podejmie nowe wyzwanie – stanie na czele włoskiego oddziału firmy, Jotun Italia. Jesteśmy pewni, że pani Karolina poradzi sobie na nowym stanowisku tak dobrze jak przez czternaście lat sprawnego kierowania Jotun Polska. Życzymy jej wielu sukcesów!

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 3
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA