REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kampania reklamowa ma zachwycać


589 firm z 48 krajów wzięło udział w konkursie Epica Awards. Nagroda w tym konkursie zapewnia prestiż i reklamę firmy. W tym roku jedną z nagród przyznano firmie Beckers AB-Alcro, która otrzymała trzecią nagrodę w kategorii „Konserwacja domu". Przekaz reklamowy oferowany przez AB-Alcro, który wyszedł poza ramy zwykłego płaskiego plakatu.

Billboard wyglądający na pierwszy rzut oka na obrazek 3D z postaciami dwóch hokeistów przeciwnych drużyn w ataku na krążek (szwedzka drużyna, sponsorowana jest przez Alcro) to finalista konkursu. Obraz jest pełen dynamiki, barw i wrażenia ruchu kropel farby. Wszystko przedstawione jest w bardzo realistyczny i dynamiczny sposób. Autorem reklamy jest Brindfors Lowe agency działające we współpracy ze sztabem marketingowym firmy Alcro. Billboard prezentowany jest w Sztokholmskim metrze, co zapewnia dziełu bardzo duża oglądalność.

Jury oceniało pomysłowość, twórczość przekazu oraz jakość pomysłu. Składało się ono z przedstawicieli prasy branżowej. Nagrody zostaną przyznane podczas ceremonii wręczenia nagród w styczniu 2012 roku w Ljubljanie na Słowenii.

A oto nagrodzony zespół z agencji reklamowej Lowe Brindfors:

Copywriter: Peter Laurelli
Art Director: Rickard Villard
Photographer: Ian Crawford
Graphic Designer / Typographer: Jeanette Andersson
Art buyer: Caroline Agné
Account supervisors: Maria Lundvall, Marie Klinte
Account managers: Anette Nygards, Karolina Jansson
Retouching: Roland Lindgren, Andreas Lindström / Bildinstitutet

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 5
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA