REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kalendarz Spies Hecker 2015

Nowy rok firma Spies Hecker jak zwykle przywitała swoim samochodowych kalendarzem. Tym razem znalazły się w nim auta z ośmiu różnych krajów, a niektóre z nich to prawdziwe motoryzacyjne perełki.

Spies Hecker

Wśród zaprezentowanych aut znalazł się między innymi NSU TT Kohlmus Scirocco – unikat, który zachował się na całym świecie już tylko w kilku egzemplarzach. Uwagę zwraca także BMW 328 z 1939 roku – najstarszy z pojazdów w kalendarzu – oraz Morris Minor z 1962 i czterodzrzwiowy sedan Dodge Deluxe w odcieniach jasnego i ciemnego błękitu.

W kalendarzu znalazło się jak zawsze dwanaście zdjęć, przedstawiających samochody z różnych miejsc i w różnym wieku. Łączy je jedno – wszystkie zostały odnowione przy pomocy produktów Spies Hecker. Kalendarz na rok 2015 dostępny jest pod adresem www.spieshecker.com/calendar2015.

W imieniu firmy Spies Hecker zapraszamy również do zgłaszania swoich propozycji do kalendarza na rok 2016! Zgłoszenia przesyłać można do 15 lutego 2015 do pani Marty Blachani, pod adres mailowy marta.blachani@axaltacs.com.

Źródło: Spies Hecker, fot. Spies Hecker

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA