a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweKalendarz Spies Hecker 2015

Kalendarz Spies Hecker 2015

Nowy rok firma Spies Hecker jak zwykle przywitała swoim samochodowych kalendarzem. Tym razem znalazły się w nim auta z ośmiu różnych krajów, a niektóre z nich to prawdziwe motoryzacyjne perełki.

Spies Hecker

Wśród zaprezentowanych aut znalazł się między innymi NSU TT Kohlmus Scirocco – unikat, który zachował się na całym świecie już tylko w kilku egzemplarzach. Uwagę zwraca także BMW 328 z 1939 roku – najstarszy z pojazdów w kalendarzu – oraz Morris Minor z 1962 i czterodzrzwiowy sedan Dodge Deluxe w odcieniach jasnego i ciemnego błękitu.

W kalendarzu znalazło się jak zawsze dwanaście zdjęć, przedstawiających samochody z różnych miejsc i w różnym wieku. Łączy je jedno – wszystkie zostały odnowione przy pomocy produktów Spies Hecker. Kalendarz na rok 2015 dostępny jest pod adresem www.spieshecker.com/calendar2015.

W imieniu firmy Spies Hecker zapraszamy również do zgłaszania swoich propozycji do kalendarza na rok 2016! Zgłoszenia przesyłać można do 15 lutego 2015 do pani Marty Blachani, pod adres mailowy marta.blachani@axaltacs.com.

Źródło: Spies Hecker, fot. Spies Hecker