REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Jukka Havia rezygnuje ze stanowiska CFO Tikkurili


Jukka Havia, dotychczasowy dyrektor finansowy Tikkurili oraz członek zarządu koncernu, zrezygnował ze swojego stanowiska. Będzie nadal pełnił swoje obowiązki do maja 2019, kiedy to obejmie funkcję w innej firmie.

Jukka Havia CFO Tikkurila

Jukka Havia. Fot. arch. Tikkurila

Elisa Markula, dyrektor generalna Tikkurili, podziękowała dotychczasowemu dyrektorowi finansowemu w jego wkład w prowadzenie firmy przez ostatnie dziewięć lat. Zarząd natychmiast rozpocznie poszukiwania osoby, która zastąpi Jukkę Havię na jego stanowisku.

Źródło: Tikkurila

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA