REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Interpon Align – o jedno sieciowanie mniej

Dzięki nowej technologii AkzoNobel wystarczy tylko jeden cykl sieciowania, by otrzymać trwałą dwuwarstwową powłokę z farby proszkowej. Oznacza to oszczędność czasu i pieniędzy.

Interpon Align AkzoNobel sieciowanie

Fot. arch. AkzoNobel

W standardowym procesie malowania proszkowego, gdy mamy do czynienia z powłoką dwuwarstwową, sieciowanie odbywa się dwa razy – najpierw po naniesieniu podkładu, a następnie po naniesieniu farby nawierzchniowej.

Technologia Interpon Align od AkzoNobel pozwala pominąć pierwszy cykl sieciowania. Farbę nawierzchniową nanosi się więc bezpośrednio na podkład, a następnie sieciuje równocześnie dwie warstwy. Cały proces jest dużo szybszy i bardziej efektywny, oszczędza się bowiem energię potrzebną przy pierwszym cyklu sieciowania.

Technika ta jest elastyczna, można ją dostosować w zależności od tego na jakim kolorze i jakich właściwościach powłoki nam zależy. Można ją z powodzeniem wykorzystać przy pokrywaniu ciężkich części metalowych, które potrzebują powłoki o dużej wytrzymałości i trwałości.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA