a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweInkmaker przenosi produkcję w związku z pandemią

Inkmaker przenosi produkcję w związku z pandemią

Firma Inkmaker Group ogłosiła, że od 7 kwietnia 2020 oddział Inkmaer Shanghai przenosi produkcję do nowego, dwukrotnie większego niż poprzedni zakładu. Wszystko po to, aby poradzić sobie z obciążeniem i dużą ilością zamówień mimo ograniczeń wprowadzonych w dobie epidemii.

Inkmaker Shanghai produkcja pandemia

Fot. arch. Inkmaker Group

Rozbudowa, która już wcześniej znajdowała się w planie inwestycyjnym koncernu, rozpoczęła się od przejęcia biznesów Rexson Systems i Vale-Tech w Wielkiej Brytanii w październiku ubiegłego roku. Kolejnym etapem było przejęcie włoskiej firmy Tecnopails.

Jak wyjaśnia Kar Seng, dyrektor naczelny Inkmaker Shanghai i członek zarządu Inkmaker Group, rozbudowa była zaplanowana na drugą połowę roku:

Początkowo planowaliśmy przenieść się do większego zakładu pod koniec roku. Ze względu na obciążenie spowodowane pandemią COVID-19 przyśpieszyliśmy jednak plany, by zaspokoić potrzeby klientów.

Roberto Guerra, dyrektor generalny oddziału Azja w Inkmaker Group, dodaje, że mamy do czynienia z okresem pełnym wyzwań, ale firma jest obecnie w świetnym położeniu, jeśli chodzi o swoje fabryki i ich działanie. Dzięki sprawnie działającym zakładom w różnych krajach może przekazywać zamówienia i fizycznie kontynuować produkcję, tak aby zapewnić dostawy na czas.

Źródło: Inkmaker Group