REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Inkmaker przenosi produkcję w związku z pandemią

Firma Inkmaker Group ogłosiła, że od 7 kwietnia 2020 oddział Inkmaer Shanghai przenosi produkcję do nowego, dwukrotnie większego niż poprzedni zakładu. Wszystko po to, aby poradzić sobie z obciążeniem i dużą ilością zamówień mimo ograniczeń wprowadzonych w dobie epidemii.

Inkmaker Shanghai produkcja pandemia

Fot. arch. Inkmaker Group

Rozbudowa, która już wcześniej znajdowała się w planie inwestycyjnym koncernu, rozpoczęła się od przejęcia biznesów Rexson Systems i Vale-Tech w Wielkiej Brytanii w październiku ubiegłego roku. Kolejnym etapem było przejęcie włoskiej firmy Tecnopails.

Jak wyjaśnia Kar Seng, dyrektor naczelny Inkmaker Shanghai i członek zarządu Inkmaker Group, rozbudowa była zaplanowana na drugą połowę roku:

Początkowo planowaliśmy przenieść się do większego zakładu pod koniec roku. Ze względu na obciążenie spowodowane pandemią COVID-19 przyśpieszyliśmy jednak plany, by zaspokoić potrzeby klientów.

Roberto Guerra, dyrektor generalny oddziału Azja w Inkmaker Group, dodaje, że mamy do czynienia z okresem pełnym wyzwań, ale firma jest obecnie w świetnym położeniu, jeśli chodzi o swoje fabryki i ich działanie. Dzięki sprawnie działającym zakładom w różnych krajach może przekazywać zamówienia i fizycznie kontynuować produkcję, tak aby zapewnić dostawy na czas.

Źródło: Inkmaker Group

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA