REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

III Konferencja Sieci Repanet

5 grudnia 2013 roku w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą odbyła się już po raz trzeci Konferencja Sieci Repanet. Była to świetna okazja do spotkania dla przedstawicieli wszystkich serwisów związanych z siecią Repanet.

konferencja Repanet

Fot. arch. Standox

Uczestnicy konferencji podsumowali rok 2013 i rozmawiali o tym, w jakim kierunku powinna się rozwijać sieć Repanet w przyszłości. Spotkanie było też okazją do podzielenia się swą wiedzą i doświadczeniem – referaty wygłosili m.in. przedstawiciele firm TÜV Rheinland oraz Donoria.

Bardzo ważnym punktem konferencji była transmisja na żywo z Konkursu Kolorystycznego sieci Repanet na najlepszego lakiernika. Konkursowe zmagania transmitowano z Centrum Szkoleniowym Axalta Coating Systems w Broniszach.

Źródło: Standox

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA