REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Grupa ICA zaprasza na Xylexpo


Grupa ICA serdecznie zaprasza na targi Xylexpo w Mediolanie. W trakcie wydarzenia włoska firma zaprezentuje swoje produkty, a o niektórych z nich jej przedstawiciel opowie na towarzyszącej targom konferencji.

Grupa ICA Xylexpo Mediolan

Fot. arch. Grupa ICA

Targi Xylexpo odbędą się w dniach 8-12 maja w Mediolanie. Na swoim stoisku A21 w hali 3 Grupa ICA zaprezentuje nowości w swojej ofercie powłok i rozwiązań kolorystycznych, w tym technologie zmniejszające wpływ na środowisko oraz środki o wyjątkowo korzystnych właściwościach fizycznych i chemicznych. Ponadto przewidziano demonstracje na żywo produktów i ich własności.

Ponadto w czwartek 10 maja Lorenzo Paniccia, kierownik techniczny ds. rozwoju i badań Grupy ICA, będzie mówcą na konferencji Coating: the new horizons of sustainability. Wystąpienie dotyczyć będzie wkładu firmy w ochronę środowiska i zrównoważony rozwój dzięki opracowaniu farby Bio. Prelekcji będzie można wysłuchać w Xylexpo Arena w hali 4 na stoiskach C31 – D32 o godz. 14:30. Zapraszamy!

Źródło: ICA Group

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA