REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Na bieżąco z grupą ICA dzięki Application Book

Nowa aplikacja od grupy ICA to świetny sposób na to, by być na bieżąco z działalnością firmy. Nowe produkty, efekty, wskazówki, inspiracje – a wszystko to wprost na twoim iPadzie!

Application Book

Application Book

Fot. ICA Group

APPLICATION BOOK, bo tak nazywa się nowa aplikacja, będzie mieć swoją wielką premierę na targach SICAM w Pordenone. Przystosowana do przeglądania na iPadzie, iPadzie Mini oraz iPhonie, interaktywna, intuicyjna i przyjemna dla oka – prezentuje równocześnie nowoczesną wizję firmy ICA.

Użytkownicy aplikacji będą na bieżąco z najświeższymi trendami kolorystycznymi, innowacyjnymi produktami i modnymi efektami zarówno w przypadku farb zewnętrznych jak i wewnętrznych. Chcesz się dowiedzieć więcej o linii Urban Matter i zapoznać się z pełną paletą odcieni? Nic prostszego, wystarczy ściągnąć aplikację – zupełnie za darmo.

Wszelkie informacje na temat APPLICATION BOOK uzyskać można, pisząc na adres mailowy app@icaspa.com.

Źródło: ICA Group

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA