REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Grupa CSV – duża obniżka ceny pigmentu Rubinrot

Piękna, intensywna czerwień to coraz chętniej wybierany kolor lakierów samochodowych. W odpowiedzi na to rosnące zainteresowanie Grupa CSV obniżyła cenę pigmentu Rubinrot HB80T od R-M aż o 68%.

Grupa CSV pigment Rubinrot promocja

Fot. arch. Grupa CSV

Bogate i intensywne odcienie lakierów samochodowych cieszą się coraz większym wzięciem. Szczególnie popularny jest czerwony – w ostatnich latach na rynku pojawiły się modele aut w pięknym odcieniu czerwieni, takie jak Mazda 46V, Citroen LQV, Ford RR, Toyota 3T3 czy Volkswagen LA3W.

Grupa CSV pigment Rubinrot promocja

Fot. arch. Grupa CSV

Przykuwający uwagę kolor to w tym wypadku zasługa pigmentu specjalnego Rubinrot HB80T marki R-M. Oprócz intensywnego odcienia produkt charakteryzuje się doskonałą siłą krycia oraz dobrą wydajnością. Nic więc dziwnego, że jest chętnie wybierany przez klientów.

W odpowiedzi na tak duże zainteresowanie pigmentem Grupa CSV obniżyła jego cenę aż o 68%. Od 1 czerwca opakowanie 125 ML nabyć można w cenie 812,50 zł netto. Zapraszamy do skorzystania z promocji!

Źródło: Grupa CSV

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA