REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Godzina dla Ziemi z AkzoNobel

Koncern AkzoNobel przyłączył się do globalnej akcji Godzina dla Ziemi. Zachęca tym samym, aby już jutro, 19 marca 2016, między godziną 20:30 a 21:30 wyłączyć urządzenia elektryczne.

AkzoNobel Godzina dla Ziemi

Fot. arch. AkzoNobel

W akcji wezmą udział pracownicy AkzoNobel, światła pogasną także na terenie zakładów firmy. Koncern popiera Godzinę dla Ziemi nie tylko dlatego, że jest to świetna inicjatywa, ale również dlatego, że wpisuje się ona w przekonania i strategię Akzo, realizowaną poprzez program Planet Possible. Na stronie firmy czytamy:

Dla nas zrównoważony rozwój liczy się przez 365 dni w roku. Zdajemy sobie sprawę, że gwałtowny wzrost populacji na świecie oznacza szereg wyzwań, jakiemu będziemy musieli wszyscy stawić czoła. Początkiem zmian, jakich potrzebujemy, musi być przede wszystkim zmiana sposobu, w jaki korzystamy z naszych zasobów.

Dlatego też AkzoNobel nie poprzestaje na wyłączonych przez godzinę światłach. Wprowadza w swoich fabrykach efektywne rozwiązania, zmniejszając zużycie prądu i emisję dwutlenku węgla, a także kładzie nacisk na ekoefektywność swoich produktów. Starania te zostały nagrodzone – choćby poprzez przyznanie nagrody Industry Leader za pierwsze miejsce w rankingu Dow Jones Sustainability Index.

Przypominamy, że Godzinę dla Ziemi zaplanowano na jutro, 19 marca, między 20:30 a 21:30. Z tej okazji w dużych miastach wyłączone zostanie oświetlenie największych i najważniejszych obiektów. Do akcji przyłączyć się może jednak, po prostu ograniczając w tym czasie użycie sprzętów elektrycznych.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA