REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby ICA na targach SICAM


W dniach 17-20 października we włoskim Pordenone odbędą się targi SICAM, na których corocznie prezentują swoje produkty wytwórcy mebli i akcesoriów meblarskich. Na wydarzeniu nie może zabraknąć również producentów farb i lakierów do drewna.

fot. arch. ICA Group

Włoska firma ICA, której dystrybucją w Polsce zajmuje się Italcolor, planuje przedstawić nową gamę kolorystyczną farb do drewna, NATURAL MATTER by MY LAB. Tworzące ją odcienie są inspirowane naturą, naśladują łagodne barwy ziaren zbóż i bardziej intensywne kolory przypraw. Dzięki temu umożliwiają wydobycie i podkreślenie naturalnego piękna drewna.

źródło: ICA Group

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA