REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farba na wieżę Eifflla i…


...dla Twojego domu. Tak reklamuje się jedna z wiodących marek farb. A ponieważ lubimy kreatywne i pomysłowe reklamy farb, więc nie mogło i tej zabraknąć w naszej multimedialnej galerii.

W tej ciekawej reklamie powołując się na referencyjne obiekty takich jak Wieża Eiffla, Petronas Tower czy Burj Khalifa firma Jotun podkreśla swój obraz jako dostawcy najwyższej jakości farb zarówno na reprezentacyjne budynki jak i mieszkania prywatne. Całość kończy się starannie dobranym sloganem: „For iconic buildings. And beautiful homes.”

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA