a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneEvonik i Brenntag rozszerzają współpracę

Evonik i Brenntag rozszerzają współpracę

Evonik rozszerzył swoją umowę z firmą Brenntag dotyczącą dystrybucji linii produktów Dynasylan®. Nowy kontrakt obejmuje m.in. Polskę.

Brenntag Evonik

Fot. arch. Brenntag

Umowa dystrybucyjna rozszerzona została na 16 nowych krajów w Europie Środkowej i Wschodniej. Są to: Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Słowenia, Chorwacja, Serbia, Rumunia, Bułgaria, Macedonia, Bośnia i Hercegowina, Kosowo, Albania, Estonia, Litwa i Łotwa.

Historia sukcesu w kolejnych krajach

Daniel Göbel, dyrektor ds. kanału sprzedaży EMEA w oddziale Silanes Evonik, podkreślił, że Brenntag to dla jego firmy ważny, doświadczony partner, pozwalający dotrzeć bezpośrednio do klientów końcowych i zapewniający im najlepsze wsparcie techniczne i handlowe. Jerzy Jasiński, prezes regionu Brenntag Specialties EMEA, komentuje:

Od wielu już lat dystrybuujemy produkty Dynasylan od Evonik w regionie DACH. Zdobyliśmy dobre doświadczenia i zawsze otrzymywaliśmy pozytywne sygnały od klientów. Brenntag cieszy się, że może kontynuować tę historię sukcesu w kolejnych krajach w Europie.

Brenntag dystrybuuje funkcjonalne silany marki Dynasylan w Niemczech od roku 1993. Niedługo potem współpraca rozszerzona została na Austrię i Szwajcarię. Linia całkowicie spełnia standardy firmy Brenntag w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Produkty dla wielu branż

Produkty z linii Dynasylan są stosowane w wielu różnych branżach, gdzie pomagają osiągnąć lepszą jakość i wydajność oraz zgodność z wymogami ochrony środowiska. Do sektorów, w których znajdują zastosowanie, należą m.in. farby i powłoki.

Źródło: Evonik