REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Evonik potroi produkcję dyspersantów polimerowych

Firma Evonik zapowiedziała, że zamierza uruchomić nową linię produkcyjną w swoim zakładzie w Essen. Cel – trzykrotnie większa produkcja dyspersantów polimerowych.

Evonik

Fot. arch. Evonik

Dyspersanty polimerowe są dziś wykorzystywane przede wszystkim w farbach i tuszach wodorozcieńczalnych oraz w systemach o wysokiej zawartości części stałych. Te zaś są wyjątkowo cenione ze względu na niską emisję LZO, dlatego też i dyspersanty polimerowe cieszą się coraz większą popularnością.

Evonik zamierza to wykorzystać – firma ogłosiła rozbudowę swojego zakładu produkcyjnego w Essen w Niemczech, tak aby potroić produkcję dyspersantów polimerowych. Prace mają ruszyć w pierwszym kwartale 2015.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA