REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Elisa Markula nową prezeską Tikkurila

Zarząd koncernu Tikkurila zadecydował, że stanowisko prezesa i dyrektora generalnego firmy obejmie Elisa Markula. Zasiądzie ona na fotelu prezesa najpóźniej w dniu 12 maja 2018.

Elisa Markula prezes Tikkurila

Fot. arch. Tikkurila

Elisa Markula przejdzie do Tikkurili z Paulig Group, gdzie od roku 2010 pełniła funkcję dyrektora Paulig Group Coffee Business. Jest również członkiem zarządu Paulig Group oraz członkiem zarządu Olvi Oyj. Przyszła prezeska Tikkurili, urodzona w roku 1966, ukończyła studia na kierunku marketing międzynarodowy na Turku School of Economics and Business i ma bogate doświadczenie w zakresie zarządzania – wcześniej pracowała m.in. dla firm Lego, Snellman, SCA i Fazer.

Obecnie na czele Tikkurili stoi tymczasowy prezes i dyrektor generalny, Jukka Havia, który objął stery we wrześniu, po odwołaniu ze stanowiska Erkki Järvinena. Po tym, jak w maju fotel prezesa obejmie Elisa Markula, Havia będzie kontynuował pracę w Tikkurili jako dyrektor finansowy oraz członek zarządu.

Źródło: Tikkurila

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA