REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Efekt porannej rosy – farba Francesco Guardi

Współcześnie producenci farb oferują nam setki możliwości kolorystycznych, ale niekiedy kolor to wciąż za mało. Dla tych, którzy marzą o czymś zupełnie wyjątkowym, firma Francesco Guardi Collezione opracowała specjalną farbę o efekcie rosy.

Francesco Guardi

Fot. arch. Francesco Guardi Collezione

Dzięki odpowiedniemu zestawieniu pigmentów metalicznych i dodatków nowa farba akrylowa Francesco Guardi mieni się, jakby pokrywały ją kropelki porannej rosy. Gra świateł tworzy w pomieszczeniu niezwykły klimat, który na pewno przyciągnie uwagę gości.

Dostępna w 28 odcieniach farba z efektem rosy prezentuje się doskonale zarówno w salonie czy sypialni jak i w pomieszczeniach publicznych – restauracjach, salach konferencyjnych, hotelowych holach. Stanowi wdzięczne tło dla wystrojów klasycznych, ale też i nowoczesnych.

Szczegóły na stronie producenta.

Źródło: Francesco Guardi Collezione

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA