REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dyrektor generalny AkzoNobel rezygnuje

Ton Büchner, dotychczasowy dyrektor generalny (CEO) koncernu AkzoNobel, zrezygnował ze stanowiska z powodów zdrowotnych. Jego funkcję w trybie natychmiastowym obejmuje Thierry Vanlancker.

dyrektor generalny AkzoNobel

Fot. arch. AkzoNobel

Ton Büchner był związany z firmą od roku 2012. Pod jego kierownictwem znacznie poprawiła ona swoje wyniki, a niektóre z nich osiągnęły wartości wręcz rekordowe. Dzięki wyrobionym w ten sposób silnym finansowym fundamentom możliwe było rozdzielenie firmy na dwa oddziały, Paints and Coatings oraz Specialty Chemicals.

Nowy dyrektor generalny koncernu to Thierry Vanlancker, który od roku 1988 pracował dla DuPont. Zajmował liczne stanowiska kierownicze zarówno w Europie, jak i w USA. Z AkzoNobel związał się w roku 2016, w ostatnim czasie pełnił funkcję dyrektora oddziału Specialty Chemicals. Jego następca na stanowisku szefa tego oddziału zostanie ogłoszony wkrótce.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA