REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Oddział DuPont przekształcony w Axalta Coating Systems

Transakcja przejęcia firmy DuPont Performance Coatings przez grupę inwestycyjną Carlyle Group, ogłoszona w sierpniu ubiegłego roku, została oficjalnie sfinalizowana. Jej koszt wyniósł 4,9 miliarda dolarów. Powstała z przekształcenia oddziału DuPont jednostka otrzyma nazwę Axalta Coating Systems.

fot. arch. DuPont

Mimo ustaleń co do nowej nazwy firma jeszcze przez kilka miesięcy będzie funkcjonowała jako DuPont, dopóki nowa marka nie zostanie zatwierdzona. W jej ofercie znajdą się przede wszystkim farby oraz narzędzia i technologie lakiernicze związane z przemysłem motoryzacyjnym. Dostępne globalnie marki to Standox®, Spies Hecker®, Cromax® oraz Imron®. Ponadto w asortymencie Axalta Coating Systems znajdą się farby proszkowe i produkty do zastosowania w dekoracji, architekturze i szeroko pojętym przemyśle.

Wkrótce ruszyć ma również nowa strona internetowa koncernu, AxaltaCoatingSystems.com, gdzie znajdzie się pełen zestaw informacji o produktach i usługach firmy.

Źrodło: pcimag.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA