REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

DuPont Mobility & Materials inwestuje w Europie

Firma Dupont Mobility & Materials zainwestowała 5 mln € w rozbudowę swoich fabryk w Niemczech i Szwajcarii. Celem jest zwiększenie produkcji klejów samochodowych.

DuPont Mobility & Materials Europa

Nowe inwestycje DuPont są związane z rosnącym zapotrzebowaniem na rozwiązania dla pojazdów hybrydowych i elektrycznych. Fot. andreas160578 / pixabay.com

Inwestycja jest związana z coraz większym zapotrzebowaniem na pojazdy elektryczne. Jak komentuje Tina Wu, wiceprezeska i dyrektorka naczelna oddziału Advanced Solutions w DuPont Mobility & Materials:

Dostrzegamy w ostatnim czasie odradzanie się światowego rynku samochodowego, dlatego ściśle współpracujemy z naszymi klientami w Europie, by odpowiedzieć na ich potrzeby i dostarczyć im zaawansowane innowacyjne rozwiązania dla mobilności. Inwestycja jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w zwiększenie produkcji i przyspieszyć rozwój w sektorze aut elektrycznych i hybrydowych.

W zakładach objętych inwestycją DuPont wytwarza następujące produkty:

  • BETAFORCE™ TC i BETATECH™ – materiały interfejsu termicznego, wspierające zarządzanie cieplne baterią w czasie ładowania lub użytkowania aut hybrydowych i elektrycznych,
  • BETAFORCE™ – kleje wiążące do zastosowania m.in. w procesie mocowania baterii,
  • BETAMATE™ – kleje strukturalne zapewniające lepszą odporność w razie wypadków oraz lżejsze struktury pojazdu,
  • BETASEAL™ – kleje wiążące do szkła, ułatwiające instalację w trakcie produkcji samochodu oraz późniejsze naprawy.

Wcześniej firma podjęła kilka decyzji zwiększających produkcję i poprawiających obsługę klienta w zakresie zaawansowanych rozwiązań klejowych w rejonie Azji i Pacyfiku. DuPont Mobility & Materials posiada zakłady produkcyjne i rozwojowo badawcze w Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Europie i Azji-Pacyfiku.

Źródło: DuPont

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA