REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dulux Visualizer – konkurs

Dulux przygotował specjalny konkurs, w którym zachęca do zabawy aplikacją Dulux Visualizer. Do wygrania tablet i zestawy farb.

Dulux Visualizer konkurs

Fot. arch. Dulux

Konkurs przeznaczony jest dla użytkowników serwisu Facebook. Co należy zrobić, aby wygrać? Po pierwsze – pobrać aplikację Dulux Visualizer. Następnie – jedno z dwojga:

  • zaznaczyć kolor na dowolnym zdjęciu oraz znaleźć jego odpowiednik z palety Dulux lub
  • zrobić zdjęcie pomieszczenia z naniesionym na ściany kolorem Dulux dzięki funkcjonalności rozszerzonej rzeczywistości.

Zdjęcie oraz krótki opis wybranego koloru przesyłać należy jako wiadomość prywatną na fanpage Dulux Let’s Colour Polska do 20 lipca 2014.

Prace konkursowe zostaną zaprezentowane w specjalnym katalogu na stronie Dulux na Facebooku, gdzie przez tydzień głosować będą mogli na nie internauci. Spośród 10 zgłoszeń z największą ilością polubień Komisja Konkursowa wyłoni zwycięzcę oraz dwóch wyróżnionych. Nagroda główna to tablet iPad mini Wi-Fi 16 GB, zaś wyróżnieni uczestnicy otrzymają zestaw farb Dulux.

W razie wątpliwości radzimy zapoznać się z regulaminem konkursu. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Źródło: Dulux

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA