REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dulux Let’s Colour odmalował „patelnię”

Warszawska „patelnia” nabrała kolorów! W ramach wspólnej inicjatywy Dulux Let's Colour oraz Warszawa jest Trendy w sobotę 6 września aż 180 osób wzięło udział w malowaniu placu przy stacji metro Centrum.

Dulux Let's Colour

Fot. arch. Dulux

Słynna „patelnia” to miejsce, przez które każdego dnia przewija się tysiące Warszawian. Organizatorzy akcji Warszawa jest Trendy i Dulux Let’s Colour postanowili więc nadać mu bardziej kolorowe, wprawiające w radosny nastrój oblicze.

Akcja cieszyła się wielkim powodzeniem – w malowaniu wzięło udział 180 osób, dla których była to świetna zabawa i ciekawy sposób na spędzenie słonecznej soboty. Ostatecznie dzieło pochłonęło aż 300 litrów farby, ale było warto!

Dulux Let's Colour

Fot. arch. Dulux

Źródło: Dulux

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA