REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Drużyna AkzoNobel trenuje przed Volvo Ocean Race

Podczas gdy większość z nas zwija się w kłębek pod ciepłym kocem, niektórzy właśnie teraz wyruszają na morską żeglugę… Drużyna AkzoNobel dotarła właśnie do Holandii w ramach treningu przed zbliżającym się wyścigiem Volvo Ocean Race.

AkzoNobel Volvo Ocean Race

Fot. Thierry Martinez / AkzoNobel

Start regat Volvo Ocean Race zaplanowano na 22 października przyszłego roku, a więc pozostał niecały rok. W ramach treningu przed tym wielkim wydarzeniem Simeon Tienpont i jego drużyna wyruszyli więc do Scheveningen niedaleko Hagi – miejsca mety wyścigu.

65-stopowa łódź zespołu, znana jako VO65, dotarła do Scheveningen w ten poniedziałek z Lizbony, gdzie trening oficjalnie się rozpoczął na początku listopada. W połowie grudnia drużyna pożegluje z powrotem do stolicy Portugalii. Wcześniej jednak być może odwiedzi jeszcze kilka miast w Holandii, a skipper i jego załoga spotka się z publiką kibicującą im w tym spektakularnym wyścigu.

Volvo Ocean Race to jeden z najtrudniejszych wyścigów żeglarskich. Trwa ok. 8 miesięcy, w trakcie których uczestnicy zatrzymują się w 11 miastach w różnych częściach świata, m.in. w Kapsztadzie (Południowa Afryka), Hong Kongu (Chiny), Auckland (Nowa Zelandia) oraz Itajaí (Brazylia).

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA