REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dr. Hönle – sieciowanie UV w wersji kompakt

Firma Dr. Hönle zaprezentowała swoje nowe jednostki sieciujące UV. Są to lekkie, niewielkie urządzenia, które bez trudu można połączyć z linią produkcyjną.

Dr. Hönle sieciowanie UV

Fot. arch. Dr. Hönle

Nowego typu urządzenia sieciujące UV firmy Dr. Hönle, służące do utwardzania powłok przemysłowych na trójwymiarowych elementach, dostępne są we wszystkich standardowych widmach oraz różnych długościach łuku, od 100 mm do 2600 mm.

Produkty z serii UVAPRINT oraz pureUV to elementy kompaktowe i lekkie, które można łatwo zintegrować z linią produkcyjną. Prócz tego firma kładzie nacisk na modularność, dzięki czemu może ściśle dostosować system do potrzeb klienta.

Ponadto w ofercie firmy znajdują się nowe jednostki sieciujące UV-LED, jak na przykład LED Powerline. One również dostępne są w kilku różnych wariantach i dla różnych długości.

Źródło: Dr. Hönle

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA