REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dom-tęcza

Oto kobieta, która naprawdę kocha kolory! Do tego stopnia, że zamieniła swoje mieszkanie w tęczę…

dom-tęcza Amina Mucciolo34-letnia Amina Mucciolo z Los Angeles wypełniła swój dom kolorami… tak bardzo, jak to tylko możliwe. Jedną ze ścian pokryły kolorowe rozpryski, inna jest cała w kwiatach, a dopełnieniem tego wszystkiego jest barwne origami zwisające z sufitu.

Mucciolo doskonale wie, co robi – sama jest właścicielką firmy projektowej Studio Mucci, w której preferuje podobną estetykę. I cieszy się dużą popularnością, jej stronę na Instagramie śledzi prawie 160 000 osób. „Dodaj swojemu życiu kolorów” nabiera w tym świetle zupełnie nowego znaczenia!

Źródło: independent.co.uk

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA