REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

DNV GL i Jotun szkolą z rozwiązań przeciwporostowych

Firma DNV GL zorganizowała jednodniowy kurs dotyczący rozwiązań przeciwporostowych oraz monitorowania wydajności kadłuba statku. W ramach kursu swoją wiedzą podzielił się również ekspert firmy Jotun.

DNV GL Jotun kurs

Fot. StartupStockPhotos / pixabay.com

Jak mówi starszy kierownik projektu w DNV GL, Volker Bertram, stworzenie tego typu forum, na którym reprezentanci branży mogą się spotykać oraz słuchać, co mają do powiedzenia eksperci, okazało się bardzo przydatne. Zwłaszcza że wydajność i jej monitorowanie są dziś gorącym tematem, ze względu na powszechną dbałość o ekologię.

Szkolenie odbyło się w biurze DNV GL w Londynie i zostało poprowadzone przez Bertrama. Mowa była m.in. o chropowatości kadłuba i śmigła oraz jego wpływie na zużycie paliwa, a także o normie ISO 19030, jej zakresie oraz korzyściach z jej stosowania. Oprócz tego Alexander Enstrøm, globalny dyrektor ds. kluczowych klientów z Jotun Marine Coatings, opowiedział o dostępnych rozwiązaniach przeciwporostowych z uwzględnieniem ich mocnych i słabych stron.

Kurs towarzyszył konferencji HullPIC, dotyczącej monitorowania wydajności kadłuba. Odbyła się ona w połowie marca w Darlington w Wielkiej Brytanii i była wspólną inicjatywą DNV GL oraz koncernu Jotun.

Źródło: Jotun

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA