REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Daj piątaka na dzieciaka

Już w najbliższą sobotę 20 września w Łodzi odbędzie się charytatywny bieg „Daj piątaka na dzieciaka” zorganizowany przez fundację Kolorowy Świat. Wśród sponsorów wydarzenia znalazła się również firma Benjamin Moore.

Daj piątaka dla dzieciaka

Fot. Kolorowy Świat

Zasady są proste – rejestrujesz się, płacisz 5 zł i bierzesz udział w biegu, a za każdego uczestnika sponsorzy przekazują 5 zł na konto fundacji Kolorowy Świat, która pomaga dzieciom z porażeniem mózgowym. Wśród sponsorów znalazł się między innymi producent farb Benjamin Moore, a wśród partnerów wydarzenia – firma Tikkurila.

Bieg rozpoczyna się w sobotę 20 września o godzinie 17:00 na Rynku Starego Miasta w Łodzi. Rejestracja zostanie zamknięta 19 września, a więc zostają jeszcze dwa dni, aby dołączyć do grona uczestników. Regulamin wydarzenia oraz wszystkie potrzebne informacje znaleźć można na stronie fundacji Kolorowy Świat. Zapraszamy!

Źródło: Kolorowy Świat

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA