REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Creator Space – twoje pomysły na zieloną przyszłość

BASF zaprasza do dyskusji! Na powstałej niedawno platformie Creator Space każdy może dzielić się swoimi pomysłami dotyczącymi przyjaznej i nowoczesnej przestrzeni miejskiej, innowacyjnych sposobów pozyskiwania energii oraz produkcji i przetwarzania żywności.

Film prezentuje możliwości platformy Creator Space i tłumaczy, jak z niej korzystać. Dla inicjatora dyskusji, koncernu BASF, każdy głos jest ważny – najciekawsze pomysły i propozycje zostaną szczegółowo omówione w przyszłym roku podczas serii spotkań z okazji 150-lecia firmy.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA