REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Conrad Keijzer nowym CEO firmy Clariant

Conrad Keijzer, związany wcześniej przez wiele lat z AkzoNobel, został dyrektorem generalnym firmy Clariant. Stanowisko objął z dniem 1 stycznia 2021.

Conrad Keijzer dyrektor generalny Clariant

Fot. arch. Clariant

Nowy CEO koncernu Clariant jest z pochodzenia Holendrem i ma wieloletnie doświadczenie w branży chemicznej. Jest znany przede wszystkim ze swojej działalności w AkzoNobel, gdzie ostatnio pełnił funkcję dyrektora generalnego oddziału Performance Coatings. Bezpośrednio przed przejściem do firmy Clariant zajmował stanowisko dyrektora generalnego Imerys – francuskiego producenta środków na bazie minerałów.

Imponujące osiągnięcia i doświadczenie

Hariolf Kottmann, pełniący funkcję prezesa wykonawczego w firmie Clariant, wyraża dużą radość z wyboru. Jak komentuje:

Nasza Grupa z pewnością skorzysta dzięki międzynarodowemu doświadczeniu Conrada Keijzera i jego doświadczeniu w branży specjalistycznej chemii. Imponujące osiągnięcia w zarządzaniu dużym biznesem przemysłowym i chemicznym, doświadczenie w pracy w różnych regionach, dbałość o potrzeby klientów i o środowisko sprawiają, że to doskonały kandydat, który poprowadzi firmę Clariant ku przyszłym sukcesom.

Jak dodał Kottmann, decyzja została w pełni poparta przez członków zarządu, reprezentujących największych udziałowców firmy Clariant – SABIC i Süd-Chemie.

Wspólne wartości

Sam nowy dyrektor generalny podkreślił, że przywilejem jest dla niego możliwość objęcia wysokiego stanowiska w ikonicznej firmie, której wartości są tak zbieżne z jego własnymi. Jak mówi:

Cieszę się na rozwijanie – wraz z doświadczonymi członkami zarządu Komitetu Wykonawczego – pełnego potencjału tej wspaniałej firmy oraz wprowadzenie jej w następną fazę transformacji w jeszcze bardziej wartościową spółkę specjalizującą się w specjalistycznej chemii.

Źródło: Clariant

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA