REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Colorista – nowa kolekcja farb proszkowych Axalta

We współpracy z Allure Industries – indonezyjskim producentem produktów elewacyjnych i architektonicznych – koncern Axalta Coating Systems stworzył nową kolekcję kolorystyczną Colorista. Jest to paleta odcieni farb proszkowych dla architektury.

Colorista farby proszkowe Axalta Coating Systems

Fot. Axalta Coating Systems

Ponad 150 architektów i projektantów z całej Indonezji wzięło udział w wydarzeniu w Dżakarcie, w czasie którego Franck Derouen, globalny dyrektor oddziału powłok architektonicznych Axalty, opowiadał o zaletach farb proszkowych oraz najnowszych trendach w kolorystyce i wykończeniu powłok architektonicznych. W trakcie wydarzenia zaprezentowana została również kolekcja Colorista.

Produkty proszkowe Axalty nie emitują LZO i spełniają międzynarodowe standardy, a przy tym odpowiadają na specjalne potrzeby klientów dotyczące wytrzymałości, odporności na warunki atmosferyczne, wytrzymałości abrazyjnej oraz estetyki wykończenia. Inspirowana naturą kolekcja Colorista zawiera 16 odcieni – formuł zgodnych ze standardami farb proszkowych takich jak AAMA i Qualicoat.

Jak powiedział Derouen, Axalta wprowadza do sprzedaży kolory, które pobudzają wyobraźnię i kreatywność architektów i projektantów z całego świata. Eksperci firmy mają nadzieję, że efektowne kolory Colorista w połączeniu z wygodnym procesem aplikacji Allure będą inspirować do tworzenia nowych, niezwykłych projektów.

Źródło: coatingsworld.com

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA