a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweColorista – nowa kolekcja farb proszkowych Axalta

Colorista – nowa kolekcja farb proszkowych Axalta

We współpracy z Allure Industries – indonezyjskim producentem produktów elewacyjnych i architektonicznych – koncern Axalta Coating Systems stworzył nową kolekcję kolorystyczną Colorista. Jest to paleta odcieni farb proszkowych dla architektury.

Colorista farby proszkowe Axalta Coating Systems

Fot. Axalta Coating Systems

Ponad 150 architektów i projektantów z całej Indonezji wzięło udział w wydarzeniu w Dżakarcie, w czasie którego Franck Derouen, globalny dyrektor oddziału powłok architektonicznych Axalty, opowiadał o zaletach farb proszkowych oraz najnowszych trendach w kolorystyce i wykończeniu powłok architektonicznych. W trakcie wydarzenia zaprezentowana została również kolekcja Colorista.

Produkty proszkowe Axalty nie emitują LZO i spełniają międzynarodowe standardy, a przy tym odpowiadają na specjalne potrzeby klientów dotyczące wytrzymałości, odporności na warunki atmosferyczne, wytrzymałości abrazyjnej oraz estetyki wykończenia. Inspirowana naturą kolekcja Colorista zawiera 16 odcieni – formuł zgodnych ze standardami farb proszkowych takich jak AAMA i Qualicoat.

Jak powiedział Derouen, Axalta wprowadza do sprzedaży kolory, które pobudzają wyobraźnię i kreatywność architektów i projektantów z całego świata. Eksperci firmy mają nadzieję, że efektowne kolory Colorista w połączeniu z wygodnym procesem aplikacji Allure będą inspirować do tworzenia nowych, niezwykłych projektów.

Źródło: coatingsworld.com

Dowiedz się więcej o firmie