REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

CoatMaster do pomiaru grubości powłok

CoatMaster to nowy model sprzętu do bezkontaktowego pomiaru grubości powłok od firmy Winterthur Instruments. Dzięki nowym funkcjom statystycznym umożliwia on dogłębną analizę i optymalizację danych pomiarowych.

CoatMaster

Fot. arch. Winterthur Instruments

W nowym urządzeniu CoatMaster prędkość pomiaru została znacznie poprawiona, a przy tym precyzja i niezawodność urządzenia pozostała bez zmian. Model jest mniejszy rozmiarowo i lżejszy, a jego oprogramowanie dostępne jest w ponad dziesięciu językach.

CoatMaster sprawdzi się szczególnie w przypadku powlekania części samochodowych wymagających wysokiej jakości pokrycia – łożysk, tłoków i tłumików drgań skrętnych. Ponadto miernik może być z powodzeniem wykorzystany na przykład przy malowaniu proszkowym elementów mebli.

Źródło: Winterthur Instruments

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA