REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Ciepło, przytulnie, różowo – Kolor Roku 2018 AkzoNobel

Znamy Kolor Roku 2018 AkzoNobel! Po zeszłorocznym chłodnym niebieskim przyszedł czas na coś zdecydowanie cieplejszego – subtelny róż Heart Wood.

Kolor Roku 2018 AkzoNobel

Fot. arch. AkzoNobel

W zeszłym roku w palecie AkzoNobel królował błękitny Denim Drift. Tym razem eksperci firmy postawili na coś zupełnie innego – ciepły róż Heart Wood, który przywodzi na myśl naturalne drewno i skórę oraz przynosi poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Schować się przed światem

Taki, a nie inny wybór to odpowiedź na obecne potrzeby, preferencje i trendy kolorystyczne. Badania na ten temat przeprowadził zespół Global Aesthetics Center AkzoNobel we współpracy z 11 międzynarodowymi ekspertami. Ustalili oni, że obecnie ludzie marzą o tym, by ich dom był dla nich azylem oraz kryjówką przed światem zewnętrznym.

Ciepły, uspokajający kolor na ścianie ma pomóc w stworzeniu takiego nastroju. Heart Wood daje poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że nasz dom to nie tylko cztery ściany, ale również własne, przytulne schronienie przed światem.

Kolor Roku 2018 AkzoNobel

Fot. arch. AkzoNobel

Cztery nowe palety

Kolor Roku 2018 stał się podstawą jednej z palet AkzoNobel na nowy sezon, Heart Wood Home. Oprócz tego powstały trzy dodatkowe zestawy odcieni.

Zestaw Comforting Home to ciepłe kolory ziemi, gliniaste czerwienie, brązy i róże, które koją zmysły i wyciszają. Paleta Inviting Home składa się z chłodnych odcieni niebieskiego, które pomagają oczyścić umysł, oraz kolorów neutralnych i świeżej zieleni, łączących ze światem zewnętrznych, z domieszką pasteli. Z kolei zestaw Playful Home tworzą odcienie inspirujące i pobudzające kreatywność, takie jak zielony z odcieniem żółtego czy złoty.

Więcej o Kolorze Roku 2018 oraz najnowszych trendach AkzoNobel na stronie ColourFutures.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA