REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Chromaflo na YouTube i Facebooku

Chromaflo Technologies rusza na podbój mediów społecznościowych. Firma uruchomiła branżowy blog na swojej stronie internetowej, a także kanał w serwisie YouTube.

ChromafloUruchomiony na oficjalnej stronie internetowej Chromaflo blog ma być miejscem, gdzie ukazywać się będą inspirujące artykuły związane tematycznie z branżą pigmentów. Będą one również źródłem cennych porad i informacji praktycznych. Dotychczasowe posty dotyczyły dyspersji termoutwardzalnych oraz produktów przemysłowych.

Aby posty mogły dotrzeć do szerszego grona czytelników, firma będzie o nich informować również na swoich profilach na portalach Facebook, LinkedIn, Google+ oraz Twitter. Prócz tego w planach jest stworzenie całej serii filmów instruktażowych na kanale Chromaflo w serwisie YouTube. Jak mówią przedstawiciele firmy, celem tych działań jest stworzenie źródła przystępnych i szybko dostępnych informacji dla środowiska przemysłowego.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA